Real Goyeneche Hotel
Real Goyeneche Hotel Arequipa met 16 kamers is gelegen op circa 950 meter verwijderd van de Plaza de Armas en op 13 minuten lopen van het Klooster Santa Catalina. Openbare parkeergelegenheid is beschikbaar tegen USD 1.50 per uur in de buurt voor alle gasten van dit pension.
Dit hotel is gesitueerd in de Historical Center wijk van Arequipa, op een paar stappen verwijderd van Iglesia Santa Marta. Het Museo Santuarios Andinos ligt ook op 18 minuten wandelen vanaf Real Goyeneche Arequipa. Bezoek Reservorio, op 350 meter afstand van dit pand in Arequipa, en voel volledige harmonie met de natuur van Peru. Gasten kunnen het Santa Teresa Klooster & Museum van de koloniale Kunst bereiken binnen 7 minuten wandelen ervandaan. De La Paz bushalte is vlak om de hoek van dit hotel in Arequipa.
De kamers in Real Goyeneche hebben TV met meerdere kanalen en een flatscreen TV met satellietzenders, samen met een minibar voor uw gemak. Andere extra's omvatten een apart toilet en een douche. De badkamers bieden een apart toilet en een douche, samen met comfortartikelen zoals badlakens en handdoeken.
Raicess Restaurant Turistico ligt op 250 meter ervandaan en biedt Zuid-Amerikaanse keuken.
- Locale bezienswaardigheiden
- Mercado San Camilo350 m
- Nationale Universiteit van St. Augustin van Arequipa500 m
- Duhamel Park700 m
- Santo Domingo Convent and Church750 m
- Estadio Monumental Virgen de Chapi1000 m
- Casa Flora Tristan800 m
- Convento Santo Domingo750 m
- La Mansion del Fundador850 m
- Capilla de San ignacio de loyola1000 m
- Arequipa-stadion1000 m
- Luchthavens
- Vliegveld Arequipa10 km
- Treinstations
- Train Station1,8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Zithoek
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- AM/FM wekker
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Real Goyeneche Hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 15 minuten om in het stadscentrum van Real Goyeneche Hotel te komen. - ✈
Hoe ver is de luchthaven Arequipa van Real Goyeneche Hotel?
Er is een 5 km afstand tussen Arequipa en Real Goyeneche Hotel. - 🚗
Vind ik een parkeerplaats in Real Goyeneche Hotel?
Gasten van Real Goyeneche Hotel kunnen tegen USD 1.50 per uur van openbare parkeergelegenheid gebruik maken, die is geplaatst in de buurt. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Real Goyeneche Hotel uitchecken?
Klanten van Real Goyeneche Hotel moeten tot 11:00 uitchecken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in dit hotel in Arequipa?
De gemiddelde kamerprijs in dit hotel in Arequipa is $60. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in dit hotel in Arequipa?
In dit hotel in Arequipa kunnen gasten uit Kamer met een King Size Bed, Driepersoonskamer en Kamer met Twee Aparte Bedden kiezen.